Головні новини

Арсен Борисович, вам подобається, що ви побудували?

Шановний Арсен Борисович, у вас в системі завелися воши, які дискредитують вашу реформу і Національну поліцію в цілому.

Про це написала сьогодні глави МЗС Авакову у Фейсбуці відома журналістка Світлана Крюкова.

Що сталося? Вчора народний депутат Сергій Лещенко потрапив у ДТП. В його машину в’їхала вантажівка.

Першим відео опублікував міньйон Пашинського блогер Андрій Дзіндзя. Цікаво, що це саме відео належить Лещенко. Його на свій телефон прямо з комп’ютера Сергія Лещенка зняв один міліцейський начальник середньої ланки, який приїхав на місце ДТП.

«Це з мого компа знято телефоном! Я йому дзвоню і кажу: «Як вам не соромно?» А він: «Я не зливав, а пересилав начальнику главку», — розповідає Лещенко в коментарі «Країні».

Ще раз. Інформацію приватного характеру з закритої бази Нацполиции злили кому потрапило в лічені секунди — заради дискредитації постраждалої особи. Його ж відео.

У мене є особистий інтерес у розслідуванні цієї історії, яку ми доведемо до кінця. Місяць тому поліція безпричинно зупинила мене в Києві і попросила пройти тест на алкоголь. Просіка-скандал продовжиться в суді 16-го листопада (всіх чекаємо, приходьте), а поки про головне в цій справі.

Ще до рішення суду, без всяких на те підстав у мережу потрапило відео з відео-реєстратора, записане на камеру з нагрудної кишені поліцейського. В мережу також виклали протокол мого затримання з особистою інформацією по мені, моїй машині, моїй сім’ї, моєму прописку, все, аж до ідентифікаційного коду. За фактом Нацполиции вже почали внутрішнє розслідування, хто і як злив провладним блогерам цей матеріал. Але ніхто поки не покараний.

Але ми дізнаємося. І причетні будуть звільнені.

Що це означає глобально? Немає довіри державі. Що завтра, наприклад, якийсь блогер опублікує стан рахунків Приватбанку всіх опозиціонерів, рух по рахунку, кредити — що завгодно. І ви нікому нічого не доведете, а вони будуть грати в німе особа.

Це також означає, що гроші платників податків йдуть на фінансування порохоботского продакшену. За наші податки вони купують техніку, програмне забезпечення, створюють базу даних, а після співробітники нацполиции подторговывают і зливають цю інформацію третім особам — на догоду політичних заказняков.

Арсен Борисович, вам подобається, що ви побудували?

***

Минулої ночі Сергій Лещенко і сам виклав у мережу відео аварії:

Він також написав до нього такий коментар:

«Щоб зняти всі спекуляції, я публікую відео аварії. На п’ятій секунді видно, що мій автомобіль стоїть на узбіччі. До фури ще метрів 100. Видно, що в моєму автомобілі включена аварійка. Видно, що я стояв біля бордюру, праворуч від якого починається тротуар. Роблю цю публікацію, щоб зупинити потоки фейків і відео незрозумілого походження, які розганяють недобросовісні люди, які перебувають на службі правлячої верхівки. За їх логікою, скоро виявиться, що я сам влаштував ДТП, яке дивом не закінчилася серйозними наслідками».

“>

10.11.2018
23:36
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top