Головні новини

Били молотком: українка розповіла про жахіття в полоні у бойовиків

Бойовики на Донбасі піддають українців страшним тортурам, які навіть складно собі уявити. При цьому жінкам в полоні доводиться нітрохи не легше.

Історії українок, від яких холоне кров, опублікувала в Facebook голова організації «Центр громадянських свобод» та координатор громадської ініціативи «Євромайдан SOS» Олександра Матвійчук.

«Ось – шрами від молотка … Це свердла – більше 20-ти разів тіло просвердлено свердлом. Це – теж шрам від молотка. Це все було розбите. Ось це – розбиті коліна молотком. Не знаю, як я ходжу. Свердлили груди … Це все свердла, молоток, плоскогубці… Знущалися, як могли. Це око було йому незручно діставати – не з руки. Тому його залишили, а ось цьому дісталося більше цей пошкодили око. Він тепер нічого не бачить. Цей око виймали ложкою. Один з тих бойовиків, які при цьому були присутні, сказав: «Залиш її», — розповіла українка, що пережила пекло, передає Политека. Також багато розповідають про страшні згвалтування: «До мене в камеру «підселили» дівчину ***, 23 роки, яка мені поскаржилася що її регулярно вночі ґвалтували п’яні бойовики»; «До нас привезли молоду дівчинку, їй на вигляд було не більше 14-16 років.

«Маніяка» не сподобалося, що вона вийшла без дозволу в коридор. І він сказав в покарання відправити її як подарунок бойовикам на передову для задоволення їх статевих потреб. Її кілька разів туди возили», — розповідають про полоні у бойовиків.

Але і на цьому звірства не закінчувалися. «Як і говорив раніше, двох дівчаток *** і *** примушували мити від крові автобус, в якому возили тіла загиблих. Я знаю, що «Кубрак» порізав цих дівчаток ножем. Точно знаю про порізи шиї, але, напевно, ще були порізи на спині (більш точно я не можу описати). Мені це розповідала сама ***», — цитує Матвійчук історії полонених.

“>

10.11.2018
21:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top