Головні новини

“Більше не “день тортиків і букетиків”: В’ятрович розповів, як зміниться концепція 8 березня в Україні

Концепція 8 березня в Україні має повністю змінитися. Таку думку висловив директор Українського інституту національної пам’яті, історик Володимир В’ятрович у чаті на “Главреді”.

“Що стосується 8 березня, то я думаю, що українське суспільство готове відмовитися від традиції його святкування. Зокрема, тому, що все більше українців розуміє, що ми не можемо жити в одному ритмі з державою-агресором. Ця синхронність у святкуванні якихось дат з країною, яка намагається знищити нашу державу, є тим, що нас послаблює”, – заявив В’ятрович.

За його словами, серед молодого покоління немає ностальгії за таких свят як 8 березня. В’ятрович переконаний, що свято 8 березня день змінить свій формат.

“Не кажу, що 8 березня взагалі зникне з календаря, але думаю, що зміниться його ідея і концепція. Ми будемо говорити не про міжнародний жіночий день, а про день боротьби за права жінок, що є важливим для українського суспільства. Очевидно, в такому новому форматі абсолютно зайвим буде вихідний день, який перетворює цей свято “день тортиків і букетиків”, – уклав він.

“>

10.11.2018
15:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top