Головні новини

Блогер про фото з Нариком: однією рукою робимо серйозні перемоги, а інший беремо і рясно заливаємо їх лайном

Під кримінального авторитета Наріка взялися ретельно рити і копати, і це цілком зрозуміло, тому що влада сильно підставилася этми розтиражованими фото з Томосом в руках. Справа цілком ясна, очевидне і зрозуміле – причому, не тільки і не стільки виборами. Про це у своєму блозі пише блогер Катерина Золотарьова.

Вона відзначає, що, тим не менш, не потрібно маніпулювати з старими нагородженнями Наріка, роблячи з них сенсації такого масштабу, ніби нагородили його тільки зараз. Всі ці нагородження, а там і від Порошенка, і від Філарета, і ще якісь, спокійнісінько лежать в його Вікіпедії. Золотарьова пише, що для неї особисто це нез’ясовно нічим і ніяк. Він не меценат, він бандит, але нагородили його не зараз не за Томос, не потрібно нівелювати історичне найважливіша подія цим зашкваром.

За словами блогера, така наша українська політика – гібридна і кострубата. Однією рукою робимо серйозні перемоги, а інший беремо і рясно заливаємо їх лайном, немов діти, які вчаться ходити, роблять перші пару кроків, а потім все одно падають. Головне таки навчитися ходити і пройти через все це.

«>

11.01.2019
22:19
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top