Головні новини

Британія підготувала удар по Росії: поіменний список

Спецслужби Великобританії збираються посилити тиск на російських бізнесменів, які пов’язані з Кремлем.

Як повідомляє The Daily Telegraph, в “чорний список” увійшли Роман Абрамович, Алішер Усманов, Олег Дерипаска, Борис та Аркадій Ротенберг.

За даними видання, прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей схвалила цей список. Тепер його передадуть спецслужбам країн-союзників.
“Ці люди були визначені як мають дуже тісні професійні та фінансові відносини з президентом Путіним. Ми вважаємо, що вони беруть участь у торгах Кремля по цілому ряду напрямків, включаючи використання своїх фінансових можливостей від імені російської держави. Роман Абрамович знаходиться в списку, тому що він, як вважають, є найважливішою фінансовою підтримкою Путіна”, – уточнило джерело.

Також співрозмовник в британському уряді зазначив, що цим людям збираються обмежити можливість вільно пересуватися і працювати у Великобританії та інших країнах. Ця кампанія стане відповіддю на отруєння колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки.

Представники британської розвідки вважають, що Дерипаска є ще одним з пріоритетів його передбачуваної зв’язку з російськими силами безпеки.

“Пан Дерипаска надає Кремлю фінансову підтримку, і, як вважають, він також тісно пов’язаний з російськими спецслужбами, у тому числі з підрозділом військової розвідки ГРУ, яка здійснила напад з нервовим агентом у Солсбері”, – сказав джерело.

“>

08.12.2018
12:58
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top