Головні новини

“Це жахлива гидоту. Скотина!”: Ахеджакова запропонувала експерту Держдуми РФ позбавити її звання разом з Єфремовим

Народна артистка Росії Лія Ахеджакова прокоментувала ініціативу позбавити Михайла Єфремова звання “Заслужений артист Росії”.

В ефірі радіостанції “НСН” Народна артистка РФ Лія Ахеджакова в емоційній формі закликала члена експертної ради при Держдумі з розвитку інформаційного суспільства та ЗМІ Вадима Манукяна, який раніше запропонував позбавити Михайла Єфремова почесного звання “Заслужений артист Росії” за антиросійські висловлювання, не піаритися за чужий рахунок.

“Звичайно, я підтримую Єфремова! Якщо і я Манукяну не подобається, то нехай і моє звання бере. Не він нам [звання] давав. Бач суддя який знайшовся. Взагалі його треба судити за такі речі. Що б от так піаритися за рахунок російських артистів. Це ж піар! Відібрати звання у Михайла Єфремова і відразу стати знаменитим. Скотина!”, – обурилася артистка.

Ахеджакова впевнена, що за ініціативою Манукяна не варто реальних підстав. На її думку, подібні дії є єдиним, що може допомогти експерту стати знаменитим на його посаді.

“Це жахлива гидоту. Навіть не хочу про це говорити. Давайте, забирайте у нас у всіх звання. Та хай він подавиться ними! Це єдине, чим він може прославитися. Піар дуже хороший. Відібрати звання у порядних людей, артистів! Хотілося б знати, яким чином він проліз у владу. Та й пішов він, як не проліз. Бог з ним”, – уклала Ахеджакова.

Зазначимо, сам Єфремов раніше заявив, що не звертає уваги на реакцію на його слова, коротко заявивши: “Мене це не цікавить. По барабану. До побачення”.

В підтримку актора також виступив лідер рок-групи “Машина часу” Андрій Макаревич, який багато в чому поділяє політичні погляди Єфремова. Музикант розкритикував всю ситуацію, назвавши її “мишачою метушнею”.

“Слухайте, мені це набридло, все це така мишача метушня! — сказав Макаревич. — Годі вже про це, ну просто неможливо! Давайте не будемо сміття це вже поширювати, ну будь ласка, вистачить піарити цих [чортових] депутатів, ну досить!”

Зазначимо, бурхливу реакцію російських чиновників викликало інтерв’ю Єфремова київської радіостанції “Новий час”, в якому він і вимовив слова про “імперіалістичний мороку” в Росії.

“>

10.11.2018
21:04
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top