Головні новини

Часто приїжджав на фронт: У ВСУ розповіли про загиблого співробітника АП

Співробітник Адміністрації президента Олександр Бухтатый, який сьогодні вранці був знайдений мертвим у Києві, часто приїжджав на фронт і практично весь вільний час присвячував підготовці видань для військових на передовій. Про це пише у Facebook прес-служба оперативного командування Захід.

«Розпач і глибокий шок. Неможливо повірити в це. Важко щось писати так до сих пір не віриться, що це може бути правдою. Не стало Олександра Бухтатого. Щирого, життєрадісного, відвертої людини, надійного товариша і колеги. Велику повагу та подяку за титанічну роботу, яку він робив для українського війська. Відпустки, вихідні, практично весь вільний час Олександр присвячував підготовці видань для військових на передовій. В результаті цієї роботи в березні 2017 року на фронт регулярно відправлялися спецвипуски — додатки до регіональним газетам», – сказано в повідомленні.

Як відзначили в прес-службі, саме завдяки Бухтатому була відроджена військова преса на бригадному рівні.

«І сьогодні бійці на передовій читають бригадні газети, а в друкарнях щомісяця виходять чергові тиражі фронтовий преси. За його ініціативи та завдяки його зусиллям був заснований День вшанування військових журналістів… Він часто приїжджав на фронт, але підступна смерть наздогнала його далеко від передової. Сумуємо і висловлюємо свої глибокі співчуття рідним і близьким, друзям і колегам, всім тим, хто знав Олександра. Вічна тобі пам’ять», – йдеться в повідомленні.

«>

14.03.2019
22:03
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top