Новини Корупції

Чому судове засідання над Трухановим пройшло в закритому режимі?

Сьогодні Шевченківський райсуд Одеси продовжив розгляд речових доказів обвинувачення по справі мера Одеси Геннадія Труханова та його махінації з купівлею будівлі заводу«Краян». Але засідання раптом виявилося закритим.

Як повідомив прокурор САП Валентин Мусіяка, який підтримує обвинувачення, клопотання про закритому засіданні в частині дослідження негласних слідчих пошукових дій заявили захисники обвинувачених. Вони мотивували тим, що розмови стосуються особистого життя осіб і можуть паплюжити честь або їх гідність.

Прокурор заперечував, оскільки такі розмови особистого характеру у відповідних протоколах не фіксувалися. Сам факт проведення негласних слідчих пошукових дій не є підставою для закритого судового засідання у разі дослідження отриманих відомостей прослуховування.

Але рішення прийняв суд. Голова наприкінці сьогоднішнього засідання повідомив, що засідання завтра пройде у відкритому режимі.

Нагадаємо, сьогодні суд розглянув 60 66 існуючих томів боку звинувачення. На цьому тижні почнеться допит свідків. Швидкість розгляду письмових доказів обвинувачення б’є всі можливі рекорди. Чим же зумовлене таке інтенсивне прискорення? Таким чином, Малиновський райсуд Одеси намагається вберегти Труханового і Ко від розгляду справи в незалежній Антикорупционном суді і, ймовірно, виправдати. Але голова САП Назар Холодницький обіцяє, що апеляцію у справі Труханового розглянуть вже в Антикорупционном суді, що підвищує шанси на восторжествованіе справедливості.

Нагадаємо, за матеріалами кримінальної справи, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України,Одеський міський голова Труханів за попередньою змовою з: заступником Одеського міського голови Павлом Вугельманом, директором департаменту комунальної власності Олексієм Спектором, заступником директора департаменту комунальної власності Володимиром Радионовым, головою постійної комісії Одеської міськради з питань комунальної власності Василем Шкрябаем, директром ТОВ «Еліт Девелопмент» Петром Загодиренко, представником ТОВ VALTON GROUP LP Ігорем Кравченко і оцінювачем Галиною Богданової в період з липня по грудень 2016 року, зловживаючи службовим становищем, заволоділи коштами місцевого бюджету в розмірі 185 млн. гривень.
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top