Головні новини

«Дайте молитися рідною мовою!» У Варфоломія виступили з важливим закликом

Віруючі повинні молитися на тій мові, на якій їм зручно, оскільки від природи всі люди є вільними і незалежними.

З такою заявою в інтерв’ю ВВС виступив архієпископ Памфилийский Данило, який був екзархом Вселенського патріарха і брав участь у процесі надання ПЦУ автокефалії.

Він зазначив, що «у кожного народу, який хоче мати свою православну церкву, повинно бути право засновувати і просити її визнання іншими православними церквами».

Архієпископ згадав про слова митрополита Мінського Павла, який раніше заявив, що для ПЦУ автокефалія нібито стала трагедією, а для Білорусі вона взагалі стала б смертю.

«Слухати такі заяви одночасно жалюгідно і смішно. Так можуть говорити люди, які бояться духовного зростання своєї власної пастви. Дайте людям бути вільними і незалежними, дайте їм молитися своєю рідною мовою», — закликав він.

«Мене дорікали в Україні, що, мовляв, в Америці моліться на українському, на «неблагодатном мовою». Який ще неблагодатный? Це мова, на якому мене навчила мама просити кусень хліба, чому я не маю права на ньому молитися? Чому Білорусь не має права молитися на своєму білоруською мовою?» — сказав Данило.

«>

11.01.2019
22:32
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top