Новини Корупції

Діловий журнал Fortune проданий за $150 млн підприємцю з Таїланду – Олігарх

Американський медіахолдинг Meredith Corp продав діловий журнал Fortune за $ 150 млн. Новим власником став підприємець з Таїланду Чатчавал Джиараванон. Сторони планують закрити операцію до кінця 2018 року. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення mind.ua.

Сім’ї Джиараванон належить таїландський конгломерат Charoen Pokphand Group, що володіє активами в харчовій промисловості, роздрібної торгівлі, сфері телекомунікацій та медіа, автомобілебудування та ін

Джиараванон купує Fortune за особисті кошти і буде володіти виданням незалежно від CP Group. Президентом Fortune залишається Алан Маррей, а редакція продовжить працювати з Нью-Йорка. Новий власник журналу пообіцяв не втручатися в роботу редакції.

Перший номер Fortune вийшов у 1930 році. Журнал відомий своїми щорічними рейтингами, такими як Fortune 500 (найбільші компанії за розміром виручки), «40 до 40» та іншими.

В останні кілька років, як і інші друковані видання, Fortune страждав від скорочення реклами в пресі і зниження продажів. Тому видання все більше фокусується на digital-рекламі і зростаючому бізнесі конференцій.

У 2018 році періодичність виходу Fortune знизилася до 12 випусків з 16 номерів в 2017 році, а тираж у першому півріччі впав на 13%, до 752 202 примірників. У 2017 році редакція провела 8 конференцій, на 2018-й заплановано 11 заходів.

Нагадаємо, у вересні медіахолдинг Meredith Corp продав і журнал Time, його купив співзасновник Salesforce Марк Беніофф за $ 190 млн.

Як повідомлялося раніше, американський журнал Time продали за $190 млн


Надрукувати
Дубровська Тетяна
«ОЛІГАРХ»
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top