Новини Iвано-Франківська

До Івано-Франківська завітав Блаженніший Святослав. ФОТО

Ось і добігає кінця 10-й ювілейний фестиваль “Коляда на Майзлях”. На завершення різдвяного дійства та з нагоди свята Василія до Івано-Франківська завітав Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ. В храмі Царя Христа на Майзлях він очолив Архієрейську літургію, яка об’єднала кілька сотень вірян. До слова, цього року Глава УГКЦ Святослав вперше долучився до фестивалю.

У своєму казанні Блаженніший підкреслив важливість “Коляди на Майзлях”. Він зауважив, що таким чином християнські різдвяні традиції ширяться світом, а беруть свій початок тут – в Україні, в Івано-Франківську.

Почесним гостем завершального дня фестивалю став міністр культури Євген Нищук. Перед усією громадою він урочисто зачитав наказ про присвоєння “Коляді на Майзлях” статусу Міжнародного різдвяного фестивалю. І цьогоріч захід проходив вже в новому статусі.

“Неймовірно приємно, що “Коляда на Майзлях”, яка починалась 10 років тому як місцевий захід, сягає нових вершин та отримує нових прихильників. Цьогоріч нам вдався прекрасний фестиваль, а наступного року, впевнений, буде ще краще! Дякую всім організаторам, учасникам, глядачам і слухачам!”- зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top