Головні новини

Експерт вважає, що президентська кампанія Зеленського має багато спільного з кампанією Трампа

Президентська кампанія шоумена, кандидата в президенти Володимира Зеленського має багато спільного з кампанією президента США Дональда Трампа.

Про це розповів керівник політичних програм Українського інституту майбутнього Юрій Романенко.

За його словами, і Дональд Трамп, і Володимир Зеленський ефективно просувають свої образи, досягаючи максимального ефекту за рахунок мінімальних ресурсів, воліють швидкі дії і рішення, і ставлять своїх опонентів перед фактом. В той же час вони обходять ті сфери, в яких вони могли б виглядати неефективними.

«Опоненти називали Зеленського клоуном, а він це перетворив у флешмоб, де все розповідали, чому вони клоуни. Він перетворив проблему перевагу. Його прихильники говорили: «Ми теж клоуни, ми такі ж прості люди, ми страждаємо від цього держави. Тому ми з Зеленським», — заявив Юрій Романенко.

Крім того, експерт вважає, що як і Дональд Трамп, Володимир Зеленський комунікує з прихильниками безпосередньо — через соціальні мережі, що є проявом антисистемности, критикує старий порядок, не маючи зобов’язань перед ним. Це допомогло йому отримати підтримку незадоволених.

Також Юрій Романенко повідомив, що вихід Володимира Зеленського у другий тур виборів цілком реальний, і він може навіть перемогти. А якщо шоумен вирішить питання організаційної мережі, то може показати «прорив» у другому турі.

«Зеленський злітає, як ракета. І витягає той сегмент електорату, який на вибори в останні роки не ходив. Це молодь, «противсіхи», які бачать в ньому не скільки людини, який може вирішити всі проблеми, стільки людини, який може покарати, принести проблеми олігархам і старої еліти», — резюмував Юрій Романенко.

«>

11.02.2019
20:54
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top