Головні новини

Епізод з чорної комедії про Путіна: “Молодець Вова, так і треба, не можеш змусити любити – убий”

Пам’ятаєте, я писав про проект художнього фільму в жанрі чорної комедії про Путіна?

Сценарій пишеться. Ось, наприклад, кілька епізодів на документальній основі.

Епізоди 13-14 (за мотивами мемуарів вчительки Путіна Ст. Д. Гуревич)

Діти під проводом учительки годують качок на забій для їдальні в літньому таборі при школі. Вові років дванадцять. Він теж годує качку і тихенько шепоче їй: “скоро ми тобі, дурній, відрубаємо довбешку, ощипаем і насмажимо”. Зло сміється.

Через деякий час прийшов час забити качок. Група дітей вдається до вчительки: “Як же їх вбити, вони ж наші друзі”. Вчителька збентежена і не знає, що відповісти. Раптом із задніх рядів виходить маленький Вовочка (під глузування: “а ти куди лізеш, моль?”) і каже: “Давайте ми будемо їх судити, а потім стратимо, ніби за їх зраду. Тоді їх буде не шкода”.

Діти сміються, але вчителька хапається за цю пропозицію, як за рятувальний круг: “Чудова ідея. Якщо уявити, що вони злочинці і стратити, тоді дійсно їх не буде шкода. А хто ж буде прокурором і катом?”.

Діти сором’язливо мовчать. “Я можу”, – несміливо, але виразно відповідає Вовочка.

Далі, піонерська лінійка. Всі урочисто одягнені. Хлопчики б’ють у барабани.

Вовочка вимовляє обвинувальну промову. Його постать виростає до велетенських розмірів.

“Сьогодні ми судимо передателей. Вони зрадили нас: крякая, посилали сигнали своїм спільникам – качкам на волі, щоб ті їх звільнили. Прийшла пора їм тримати відповідь за це злочин!”.

Барабанний бій. Вовочка з сокирою впевнено наближається до качок, яких тремтячими руками тримають вчителька і піонервожата. Він уявляє, що замість птахів на колоді лежать його кривдники. Вони тремтять від страху і звиваються.

Удар і закривавлені голови хлопчиків одна за одною падають в траву, перетворюючись там на пташині голови. З-за спини Путіна виростає тінь Сталіна: “молодець Вова, так і треба, не можеш змусити любити – убий”.

“>

08.12.2018
12:38
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top