Головні новини

Фашик Донецький: Вибори-вибори, кандидати клоуни. Про що не напишуть в російських ЗМІ

Якщо хто не в курсі, то завтра в Донецьку будуть фейкові вибори в фейковом недогосударстве. Абсолютна ілюзія і бутафорія – це те, що буде сьогодні відбуватися на окупованих територіях.

Давайте трошки поговоримо про те, що не напишуть змі рф про “вибори”. Поїхали.

Переможці “виборів” відомі – це Пасічник і Пушилин. З цим не сперечається навіть ідейна вата.

Частина виборчих дільниць” закриють для створення картинки з чергами і толкучка.

Основна маса людей не бачить сенсу йти на вибори”, бо чудово

розуміє – звичайні люди не вирішують нічого.

Якби не сганяли бюджетників і не використовували админресур окупанти, явка, особисто за моїми відчуттями, була б 15-20%, решта не бачать перспектив брати участь у бутафорії.

Так, в ролі декорацій як зазвичай бюджетники, саме вони будуть робити картинку масовості.

Студентів лякають відрахуваннями і виселенням з гуртожитків, якщо не дадуть явку і не проголосують.

У відділах кадрів активно виписували номери паспортів з особистих справ. Так,ви правильно зрозуміли – саме таким чином проголосують за тих, хто не прийде.

Директорів великих підприємств зобов’язали організувати автобуси для підвезення як бюджетників,так і працівників приватних підприємств,навіть у робочий час.

Члени так званих “виборчих комісій” зобов’язані проголосувати за родичів, які виїхали на контрольовану територію.

За кожним районом як в Донецьку ,так і в Макіївці, закріпили інспекторів, які повинні контролювати явку від самих приватних підприємців+від працівників. За неявку загрожують всілякими штрафами і проблемами з податковими-санепідемстанціями-пожежниками і т. д.

Директорів і власників малого та середнього бізнесу обдзвонювали окремо кожного, щоб пояснити, мовляв якщо не забезпечиш явку, то будуть проблеми.

Як будуть голосувати бюджетники: прийшов на “вибори”, проголосував типу. Потім ти зобов’язаний отзвониться вищестоящому начальству і доповісти про те, за кого і скільки проголосував. Потім твій начальник дзвонить вищестоящому начальству, який, в свою чергу передає дані в “центральну виборчу комісію дыныры” про кількість тих, що проголосували і за кого.

Квартальні ходили по хатах по Донецьку і шугал пенсіонерів – мовляв, хто не підеш на “вибори”, то не буде дынырийской пенсії. Пенси в шоці, бо чутки йдуть про те, що учасників виборів можуть не пустити до Хунті за пенсією України.

8 числа була завершена обробка “протоколів виборчих комісій” з мокрою печаткою, виграли “вибори” Пушилин і Пасічник. Ходаковський та інша типу опозиція про це знають, але нічого не скажуть – хочеться повторити долю захараста.

Як бачимо, за російські гроші окупанти влаштовують цирк імені кремля – ніякі це не вибори, а дешева клоунада.

Взагалі русня не перестає дивувати: який сенс вбухувати купу грошей в ніким не визнані “вибори” і потрапляти під санкції? Дешевше підірвати Пушилина або Пасічника, оголосити типу воєнний стан і все, народ схаває і не пискне. Але в дідуся вови взагалі все погано з головою і ліки не допомагають, то йому таблетки не ті дають – так

тупити просто не можна. Хоча… Російські платник податків башляют, значить можна.

 

І так – всім тим, хто не з окупованих будуть верещати про повністю ватний Донбас, подивившись ватні змі, рекомендую пошукати фото Ужгорода, Тернополя чи інших міст за рік десь 1970-й і внимаааательно подивитися на кількість людей з червоними прапорами на вулицях 1 чи 9 травня. Це ті ж бюджетники, які не могли відмовитися від участі в цирку з прапорцями. Не здивуюся, якщо на тих фото, ви навіть знайомих знайдете, які зараз ну ваааще які патріоти.

Моралі немає. Цирк він і є цирк, ніякі це не вибори.

Фашик Донецький

“>

10.11.2018
14:12
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top