Головні новини

Філія ФСБ: У Львові біля храмів УПЦ МП нагадали про належність церкви

У Львові у трьох храмів УПЦ МП невідомі залишили написи «московський патріархат — філія ФСБ».

Про це повідомила Львівська міська організація ОУН.

«Сьогодні у так званих храмів московського патріархату у Львові на вул. Антоновича, на пр. Червоної Калини та вул. Короленка з’явилися написи «московський патріархат — філія ФСБ». Невідомі патріоти, напевно, намагалися донести до львів’ян, які не в курсі, що у Львові діють три філії ФСБ РФ під виглядом християнських церков», — сказано в повідомленні.

У свою чергу представник Львівської єпархії УПЦ МП Маркіян Каюмов в коментарі Zaxid.net назвав учасників даної акції провокаторами.

«Я знав тільки про випадок на Червоної Калини, так що ви зробили для мене відкриття. Але наша позиція, і моє в тому числі буде така ж, як і після останнього випадку з обклеювання церкви листівками, — ми вважаємо, що таке зробили не патріоти, а провокатори», — сказав він.

Раніше предстоятель УПЦ КП Філарет повідомив, що Київський патріархат ініціює зміну назви Української православної церкви Московського патріархату РПЦ. У відповідь на це спікер УПЦ МП Климент заявив, що статут УПЦ МП зареєстрований у всіх «вищих органах», а тому церква не може бути перейменована.

“>

10.11.2018
18:28
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top