Головні новини

Георгій Лою закликав Костянтина Кулика припинити свою брудну гру

Георгій Тука, виступаючи в ефірі телеканалу Прямий, публічно звернувся до Костянтина Кулику із закликом припинити свою брудну гру. За словами заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій, цей співробітник ГПУ розповів йому «багато цікавого» в 2016 році, проте тоді називалися зовсім інші прізвища.

За словами Георгія Туки, Костянтину Кулику потрібно припинити свою брудну гру. Заступник міністра пояснив, що в 2016 році вони спілкувалися з прокурором. Тоді Кулик розповів «багато цікавого», однак називав при цьому зовсім інші прізвища. Тука підкреслив, що якщо співробітник ГПУ не припинить свою брудну гру, то можна влаштувати публічну перевірку на детекторі брехні. Прийти в студію, запросити двох поліграфологів, і розповісти все.

Чиновник пообіцяв, що він буде вимагати, щоб Кулик озвучив ті прізвища, які він називав у 2016 році. Причому, зробити це потрібно публічно. Тука також пояснив, що знайомий з Куликом з 2015 року. Тоді вони досить щільно співпрацювали, в тому числі, і у справі про вбивство Андрія Галущенко. Тука зазначив, що коли він почув слова Кулика про підозри Ложкіну і ще кільком високопоставленим чиновникам, з’явилося відчуття, ніби це якась гра. При цьому ім’я гравця зрозуміти нескладно, так само як і усвідомити, з якою метою все це робиться.

«>

13.04.2019
11:13
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top