Головні новини

“Геть від Москви!” Порошенко закликав українців об’єднатися проти Росії

Президент України Петро Порошенко закликав громадян об’єднатися, щоб не допустити реваншу проросійських сил на шляху держави до зміцнення незалежності та євроінтеграції.

У суботу, 8 грудня, в ході робочої поїздки у Львівську область Порошенко нагадав слова українського поета Миколи Хвильового: “Геть від Москви, дайош Європу”.

“Геть від Москви!” — це Томос. “Геть від Москви!” — це сильна українська армія. “Геть від Москви!” — це відмова від російського газу. “Геть від Москви!” — це україномовний культурний продукт. “Геть від Москви!” — це повернення до власної історії”, — заявив Порошенко.
“Геть від Москви!” — це і моя пропозиція, внесена у Верховну Раду, по закріпленню курсу в ЄС і НАТО в Конституції, як невідворотного процесу. На жаль, це розуміють і наші вороги. Тому вони планують реванш на президентських і парламентських виборах, щоб заблокувати наш рух до Європи. А якщо пощастить — то ще й повернути Україну назад”, — зазначив президент.

За його словами, “навіть нетривала зупинка на шляху в ЄС і НАТО автоматично означала б наше повернення в сферу впливу Росії”.

“Запобігти такий сценарій — священний обов’язок всіх українських патріотів. Я зроблю для цього все можливе, але дуже розраховую і на вашу підтримку. Тому що це не тільки справа президента. Це загальне, всеукраїнське справу. І загальна, всеукраїнська відповідальність”, — додав Порошенко.

“>

08.12.2018
19:40
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top