Головні новини

ГПУ повідомила про підозру екс-керівників Укргазбанку

Генеральна прокуратура здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення грошових коштів Укргазбанку в розмірі 39 млн грн.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, в ході досудового розслідування встановлено, що протягом 2008 — 2009 років колишній член наглядової ради Укргазбанку, за попередньою змовою з чинним на той час заступником голови правління банку, організував схему виведення коштів на рахунок заздалегідь створеного ним підконтрольного підприємства, шляхом укладення між банком і підприємством договору оренди нежитлових приміщень та підписання акту прийому-передачі до зазначеного договору оренди нежитлових приміщень, загальною площею майже 5 035 м кв, яким банк фактично не користувався і необхідність використання яких документально не підтверджено

«В результаті перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок підприємства за надані послуги з оренди нежитлових приміщень та відшкодування ремонтно-будівельних робіт нежитлових приміщень, АБ «Укргазбанку» заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму 39 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що слідчими ГПУ за погодженням з прокурором 11 лютого повідомлено про підозру колишнього члена наглядової ради АБ «Укргазбанк», заступник голови правління АБ «Укргазбанк» та керівнику відповідного підприємства у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3, 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК.

Досудове розслідування триває.

«>

11.02.2019
19:26
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top