Новини Корупції

ГУ Держпраці в Одеській області нав’язує форму договору та порушує терміни перевірок

Головне управління Держпраці в Одеській області безпідставно оштрафувало ПП «Тилігул» за те, що останній допустив осіб до роботи охоронцями нібито без належного їх оформлення.

При цьому в ході перевірки з’ясувалося, що у підприємства були належним чином оформлені цивільно-правові договори з цими особами на надання послуг охорони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеський апеляційний госпсуд визнав законним рішення Миколаївського АМКУ про монополії «Николаевэлектротранса».

Тим не менш, одеські «трудовики» нав’язали підприємству своє бачення даної ситуації, запевняючи ПП «Тилігул», що останні повинні були укладати саме трудові угоди з охоронцями, а не цивільно-правові договори. В акті перевірки «інспектори-фантасти» нібито виявили факт підміни трудових договорів на цивільно-правові.

Таким чином, Управління Держпраці в Одеській області нав’язливо і безпідставно намагається влізти у господарські відносини підприємства, говорячи останньому, які потрібно укладати договори.

Варто також зазначити, що сама перевірка ПП «Тилігул» в порушення чинного законодавства проводилася довше встановленого терміну.

Так, оскільки ПП «Тилігул» відноситься до суб’єктів малого бізнесу, строк перевірки не повинен перевищувати двох днів. У свою чергу, ГУ Держпраці в Одеській області в порушення законодавства перевіряла підприємство більше 5 днів.

Дані факти лягли в основу позовної заяви ПП «Тилігул» до ГУ Держпраці в Одеській області, поданого в адміністративний суд.

Як і слід було очікувати, суди всіх трьох інстанцій встали на бік бізнесу і скасували незаконний штраф.

Якщо Вам відомі факти про порушення прав і інтересів бізнесу, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».
 

Теги: Головне управління Держпраці, Тилігульський лиман

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top