Головні новини

Ігроманія та загадкова зброя: подробиці самогубства школяра на Дніпропетровщині

Правоохоронці далекі від того, щоб зрозуміти та пояснити всі обставини підліткового суїциду.

16-річний підліток застрелився на Дніпропетровщині. Він пустив собі кулю в голову з переробленого стартового пістолета, говориться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні хлопець разом з друзями вийшов після уроків зі школи і відправився додому. Через дві години його з кульовим пораненням голови в квартирі знайшов батько.

Незважаючи на зусилля лікарів, хлопець не вижив. Куля була випущена з переробленого стартового пістолета. Де школяр узяв зброю – поки невідомо. Місцеві жителі не на камеру розповідають, що пістолет міг належати батькові хлопця, але в поліції цього поки не підтверджують.

Прощальної записки підліток не залишив, однак правоохоронці більше схиляються до версії, що це був не нещасний випадок, а самогубство. Сусіди приголомшені і не мають навіть припущень, що змусило хлопця покінчити з собою. Кажуть, що він був тихим та привітним.

“Я поки був в армії, моя бабуся просила – він ходив по хліб”, – говорить один з них. “Дуже сумно. Єдина дитина в сім’ї. Дуже велике горе для батьків”, – зізнаються сусіди.

Люди розповідають, що сім’я, де сталося горе, благонадійна, а сам підліток любив спорт і не мав шкідливих звичок. Однак майже весь вільний час проводив за комп’ютером, грав і дивився аніме. “Сказав ось зараз батько, ми були разом на поминках, каже: не міг відірвати його від комп’ютера”, – розповів Володимир Кулініч.

У школі однокласники і пригнічені, розгублені, адже хлопчик був улюбленцем класу, нікому не відмовляв у допомозі, ніяких конфліктів ні з ким не мав. “З друзями разом пішли додому. Посміхалися, розпрощалися. Це за свідченнями дітей”, – розповіла директор ЗОШ №1 р. Першотравенськ Наталка Нікуліна. У навчальному закладі не вірять у самогубство, а в комп’ютерні ігри підліток грав не більше за інших. “Він був дослідником. Тобто з таких дітей найчастіше якісь вчені. Він дуже любив доглядати за квітами”, – розповіла Нікуліна. У школі тепер оголосили траур.

Психологи пояснюють, що інтернет і комп’ютерні ігри дуже впливають на дитячу психіку, викликаючи залежність, а нерідко і спотворюючи уявлення про реальному світі. Наприклад, що в ньому, як у віртуальному, не буває кількох життів. “Відбувається підміна цих цінностей, які намагається декларувати школа, сім’я, дідусі, бабусі. Приходить інтернет і займає провідне місце”, – говорить Наталія Валедова. Інтернет-активність і контакти хлопця, серед іншого, тепер будуть вивчати і правоохоронці, сподіваючись дізнатися, де підліток узяв зброю і що могло

На Дніпропетровщині зі стартового пістолета застрелився школяр
підштовхнути його до самогубства. “Ми вилучили з місця проживання комп’ютерну техніку для того, щоб встановити зв’язки хлопця в соцмережах”, – пояснила прес-секретар ГУ Нацполиции Дніпропетровської області Ганна Старчевська.

“>

11.11.2018
01:20
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top