Головні новини

Коли в Києві чую, як спецназівці кричать «Лягай, Бандера», я розумію – ці люди ментально не на нашій стороні. Це потенційні зрадники

Проблема з «Лягай, Бандера» – це не зовсім про образи або свинській поведінці. Це більше про національну безпеку.

Поліцейські – люди, які мають зброю і монополію на насильство в містах. Райвідділи – це і великі склади зброї, і картотеки, бази різні.

У Донецьку і Луганську менти одними з перших радо приймали групи спецназу ГРУ, роздавали зброю привезеного бидлу і самі ставали під прапор вигаданих республік. Ставали тому, що ментально були росіянами, а не українцями. Вони все ще жили в совку, жили міфами про Бандеру, про доблесного карному розшуку, про Дзержинському, про «одному» народі.

У них не було запобіжного механізму, який змушував би їх чинити опір окупантам. Тому що вони не вважали їх окупантами. Вони вважали їх своїми, совками по крові і менталітету.

І коли я в Києві чую, як спецназівці кричать «Лягай, Бандера», коли я бачу, як купа поліцейських святкує День «Беркута» або День радянського карного розшуку, я розумію, що ці люди ментально не на нашій стороні. Це потенційні зрадники, які будуть відкривати ворота до Києва, які будуть роздавати зброю диверсантам і стріляти нам у потилицю.

Я не довіряю таким людям. І я вважаю, що їм не місце в поліції. Вони не можуть мати право на насильство, вони не можуть легально носити зброю. Нехай працюють десь в охоронних фірмах і приватних структурах, але точно не на державній службі і не на охорону українського громадського порядку.

Ми знову наступимо на ті ж граблі, але буде вже пізно.

Антон Ходза

«>

11.02.2019
12:15
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top