Головні новини

Колишній друг Зеленського з «Кварталу» хотів злити на нього компромат

Друг дитинства кандидата в президенти Володимира Зеленського, співзасновник студії «Квартар 95» Денис Манжосов хотів 11 квітня дати прес-конференцію, але пішов з заходу ще до його початку.

На місце зборів прийшли його колеги Олександр Пікалов та Артем Гагарін, щоб почути, про що ж він розповість в агентстві «Українські новини», але їх не пустили.

В анонсі заходу йшлося, що колишній друг Зеленського розповість, як вони росли, і чому перестали спілкуватися. Манжосов пішов з «Кварталу» ще в 2013 році. Зеленський тоді пояснив, що його колега хоче «шукати себе», хоча ходили чутки про розбрат у колективі. Олександр Пікалов перед початком конференції відбулася заявив, що причиною заходу є бажання «заробити на передвиборній боротьбі».

«Якщо людині дали гроші, він може все, що завгодно розповісти. А гроші дали, є така інформація», – сказав Пікалов.

Зал для конференції був орендований на годину. За словами директора «Українські новини», Манжосов прибув на місце, але за годину до заходу вийшов покурити на двір, сів у таксі і поїхав. Після цього зв’язок з ним втратили.

Як повідомляють, не пізніше номер співробітників прес-центру прийшло повідомлення: «Мені весь ранок дзвонять, пишуть, погрожують і т. д. Я приїхав, побачив своїх колишніх друзів і змінив своє рішення. Приношу свої вибачення всім присутнім. Протягом 2 годин я запишу і викладу своє звернення. Я вважаю, так буде правильно. Манжосов».

Близько 16:00 в поліцію надійшло повідомлення про мінування будівлі агентства, але ні адреси, ні іншої інформації заявник не повідомив.

«>

11.04.2019
14:59
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top