Головні новини

Конкурс на посаду глави ДАБІ Миколаївщини виграв 27-річний інспектор

Конкурс на зайняття посади начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області виграв 27-річний інспектор миколаївського обласного ДАБІ Євген Поляков.

Про це НикВести повідомили в Державній архітектурно-будівельній інспекції України.

Конкурс пройшов 17 грудня 2018 року в Києві. В результаті його проведення з результатом в 6,9 балів перемогу здобув Євген Поляков, який працював до цього головним інспектором будівельного нагляду відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування миколаївського обласного управління ДАБІ.

Виконував обов’язки начальника ДАБІ в Миколаївській області Андрій Грейц програв у конкурсі молодому інспектору з результатом в 6,3 бали.

За інформацією НикВести, восени 2018 року ДАБІ намагалася звільнити Євгена Полякова, однак той через суд поновився на посаді інспектора, після чого подав свої документи на конкурс, і переміг у ньому.

На даний момент йде процес антикорупційної перевірки Євгенія Полякова перед призначенням на посаду. Згідно з його декларації за 2017 рік, Поляків володіє 25% квартири в Миколаєві розміром 81 квадратний метр, а також автомобілем «Daewoo Lanos», 2012 року випуску.

«>

08.01.2019
21:20
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top