Головні новини

«Козаки на території Росії заснували Суми та Харків»: зрадник Батьківщини блиснув знаннями історії на ростб

В ефірі пропагандистської програми «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1» колишній народний депутат України Василь Волга блиснув своїми знаннями історії рідної країни, розповівши про походження міст Суми та Харків.

Так, на думку зрадника Батьківщини, в той час, коли в нашій країні був період руїни, козаки почали масово покидати ці території, переселяючись в Росію. Саме тоді, як вважає затятий прихильник РФ, запорізькі козаки нібито заснували ці два міста на території Росії. Крім цього, Волга почала обурюватися, що нібито після смерті Богдана Хмельницького, Україна почала віддалятися від РФ.

«Упродовж трьох століть головне питання, що вирішувалося в Україні, це був «з Москвою чи проти Москви». Як тільки звалилося справу Богдана Хмельницького, після возз’єднання Росії з Україною після Переяславської ради, з’являється Виговський, чи як там його звали, гетьман, який відвертає Україну від Росії і рухає її в бік Польщі! Чим закінчується? Протягом лише десяти років це закінчується страшним словом руїна! Що сталося? Практично те, що відбувається зараз! Тоді з Правобережної України козаки почали масово тікати в Лівобережну Україну, на територію Московії і на територію Росії стали бігти, засновуючи Харків, Суми, засновуючи всі ці міста», — підсумував несамовитий коллаборант.

«>

11.02.2019
19:32
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top