Головні новини

«Країна в ж*пі, бо виродки в ній живуть»: провідний висловився в адресу українців

На сторінці в «Instagram» відомий український телеведучий Анатолій Анатоліч (Анатолій Яцечко) опублікував відеозвернення до українців.

Так, знаменитість розповів своїм передплатникам в мережі про неприємний інцидент, який трапився з ним на парковці, зазначивши, що наша країна в ж*пе, поки в ній живуть такі люди.

«Тільки що в черговий раз побачив виродка, який викинув недопалок з машини, я з ним поспілкувався, на що він сказав: “Це ж не сміття, а шо?..” Блін! У нас проблема, хлопці, і риба не з голови гниє в даному випадку. Наша країна в ж*пе, тому що такі ось виродки живуть у ній», — заявив він. «Зрозуміло, це все такі дрібниці: паркуватися неправильно, окурочек викинути… Але ми в жопі поки такі, як цей чоловік, живуть в нашій країні», — продовжив він.

Зазначимо, передплатники знаменитості підтримали його, зазначивши, що повністю згодні з телеведучим.

«Згоден з тобою цілком і повністю. До шкодую більшість саме таке. І так буде тривати, поки «таких» не стане менше або вони не вимруть як мамонти», «Згодна на 100%», «Підтримую за кожне слово, у наших людей ще “совок” не вийшов…і їм все повинні, так значить чемодан , вокзал і пошук кращих перспектив!», «Частіше б наші медійні особи піднімали б такі теми і може хоч трохи почне щось змінюватися. Але судячи з усього це зріз суспільства, вже не ссут на вулицях як в 90ті, але ще викидають недопалки де попало».

“>

10.11.2018
22:48
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top