Головні новини

Куровані ГРУ французькі пропагандисти Сорлин і Моро з прапором “ДНР” помічені на акції “жовтих жилетах” в Парижі, – Тимчук

На вулицях Парижа під час протестів помітили двох французьких пропагандистів “русского мира” в жовтих жилетах, мітингувальників з символікою “ДНР”.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав народний депутат Дмитро Тимчук.

“Двоє чоловіків на фотографії – Фабріс Сорлин і Ксав’є Моро”, – пише Тимчук.

За його інформацією, Сорлин – лідер ультраправої організації Dies Irae (“Судний день”), член французької партії “Національний фронт”, колишній керівник організації “Асоціація Франція — Європа — Росія”, керівник аналітичного центру Katehon (до складу наглядової ради якого входить, зокрема, відомий ідеолог “русского мира” Олександр Дугін, тобто структура знаходиться під патронатом і фінансуванням російського ГРУ).

А Моро раніше відзначився участю в “виборах” на окупованій території Донбасу в ролі “міжнародного спостерігача”. Хоча живе і працює в Москві. Також є автором книги “Україна. Чому Франція себе обманює”.

“Так що якщо хтось сумнівається у зв’язках цих двох “мирних протестувальників” зі спецслужбами РФ, і зокрема з ГРУ (нині Головне управління ГШ ЗС РФ) – ласкаво просимо в клуб простачків”, – зазначає нардеп.

“>

08.12.2018
18:00
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top