Головні новини

«Квартал 95» про безкоштовних концертах: Звинувачення в незаконній агітації за Зеленського мають метою створити хайп в ЗМІ

Студія «Квартал 95» заявляє, що в їх творчої діяльності та гастрольних виступах відсутні які-небудь елементи передвиборної агітації, у тому числі, за її художнього керівника, кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

Студія «Квартал 95» відповіла на звинувачення громадянської мережі «Опора» в тому, що безкоштовний концерт в Ужгороді 9 лютого міг бути непрямим підкупом виборців і агітацією за кандидата в президенти Володимира Зеленського. На запит «Інтерфакс-Україна» у творчому об’єднанні заявили, що в гастрольних виступах студії немає елементів передвиборної агітації.

«Базовим принципом колективу студії «Квартал 95» є відсутність будь-якої агітації у творчій діяльності взагалі, зокрема, в гастрольних виступах «Квартал 95″. Отже, поточний гастрольний тур, як і всі попередні тури, агітації не містить», — заявили в творчому об’єднанні.

Так у «95 Кварталі» прокоментували повідомлення громадянської мережі «Опора», що 9 лютого в Ужгороді студія дала додатковий безкоштовний концерт, вхід на який було тільки за запрошенням, і в цьому можуть вбачатися ознаки порушення правил ведення виборчої кампанії з боку кандидата Ст. Зеленського.

У «95 Кварталі» вказали, що їх гастрольний тур був запланований ще восени 2018 року в рамках гастрольного графіка артистів студії. «Крім того, це не сольний виступ Ст. Зеленського, а концертна програма «Вечірній Квартал», в якій беруть участь всі актори компанії, в тому числі, Ст. Зеленський.

У студії також зазначили, що «творча діяльність дозволена законами України навіть Першим особам держави».

«Заклики голосувати за або не голосувати за Володимира Зеленського чи інших кандидатів під час концертів «Кварталу 95″ не здійснюються. Вважаємо, що всі звинувачення в незаконній агітації мають на меті спробу організувати черговий хайп в ЗМІ навколо одного з лідерів президентської гонки», — підкреслили в «95 Кварталі».

«>

12.02.2019
07:34
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top