Головні новини

Макрона мали намір убити керамічним ножем: стали відомі подробиці замаху

Група, що планувала напад на президента Франції Еммануеля Макрона, збиралася скористатися керамічним ножем, який можна виявити металошукачами.

Замах на президента було заплановано на 11 листопада — день масових заходів в Парижі, присвячених 100-річчя закінчення Першої світової війни.

Передбачається, що пронести ніж повинен був 62-річний Жан-П’єр Б., житель департаменту Ізер. Згідно з задумом групи, Жан-П’єр повинен був змішатися з натовпом на масових заходах, дочекатися підходу президента Макрона і нанести удар. За даними поліції, учасниками змови були шість осіб — п’ятеро чоловіків і жінка. Вік змовників — від 22 до 62 років.

Як повідомляє France-2, спостереження за Жаном-П’єром велося, починаючи з 31 жовтня. Підозрюваного не врятував той факт, що для зв’язку з спільниками він використовував зашифрований месенджер. 5 листопада група організувала зустріч біля міста Шарлевіль-Мезьєр, а на наступний день всі підозрювані були затримані. В багажнику автомобіля Жана-П’єра Б. був виявлений керамічний ніж.

Поліція розслідує справу про створення злочинної терористичної угруповання. Передбачається, що замах змовники вирішили організувати на грунті неприязні до президента Макрону. Отримані дані, що зловмисники дотримувалися ультраправої ідеології.

“>

10.11.2018
15:04
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top