Головні новини

Медведчук визнав, що Росія постачає бойовиків і зброю на Донбас

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук визнав, що РФ може поставляти озброєння бойовиків на Донбас.

Ведучий у бесіді з Медведчуком заявив, що РФ всіляко спростовує звинувачення в тому, що саме з російської сторони бойовики отримують озброєння. Також він додав, що Росія не підтверджує інформацію про те, що на боці сепаратистів воюють російські силовики.

«Щодо «постачають» (озброєння. – «ГОРДОН») ви праві, а от щодо «їх там немає» – це з іншої області. Коли кажуть, що «їх там немає», а у нас кажуть, вони там є, ми це знаємо… А чому СММ ОБСЄ та інші міжнародні організації цього не знають? У мене є сумніви. А може, їх і справді немає?» – відповів Медведчук.

У квітні 2014 року на сході України почався збройний конфлікт. Бойові дії ведуться між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частина Донецької і Луганської областей.

Україна, США і низка інших держав звинувачують РФ у втручанні в конфлікт: використання регулярних військ у бойових діях на боці бойовиків, постачання їм зброї та фінансової підтримки. Російське керівництво відкидає ці звинувачення і стверджує, що РФ не є стороною протистояння.

Українська сторона неодноразово заявляла про затримання і загибелі російських солдатів в зоні АТО. У відповідь РФ стверджували, що на Донбасі воюють російські добровольці.

«>

11.02.2019
21:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top