Головні новини

Митники жорстко відповіли на звинувачення прихильників «евроблях»

Митники не втручаються в роботу митних брокерів і приймають довідки про ремонт «евроблях».

Про це заявив заступник начальника Закарпатської митниці Олексій Каращенко, спростувавши чутки про правопорушення, про яких активно повідомляють в соціальних мережах.

За словами Олексія Каращенко, закарпатські митники завжди працювали, працюють і будуть працювати тільки на підставі українського законодавства, керуючись Митним кодексом. Чутки про те, що вони втручаються у роботу митних брокерів, спеціально поширюють люди, які після прийняття в кінці 2018 року нових правил розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, позбулися можливості на них заробляти.

Не виключено, що брехливі чутки поширюються для того, щоб зірвати в Закарпатті процес розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, щоб викликати у місцевих жителів невдоволення. Мабуть, хтось розраховує, що таким чином можна буде вплинути на владу, щоб вони внесли поправки в новий закон про розмитнення або взагалі його скасували.

Між тим, за перші 2,5 місяця дії нового закону про розмитнення закарпатські митники зареєстрували близько 9,5 тис. автомобілів. Державний бюджет завдяки цьому поповнився на 600 млн. гривень. Це показує, що митники Закарпаття непогано справляються зі своїми обов’язками.

«>

12.02.2019
07:40
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top