Головні новини

На блокпосту терористів помер відомий донецький професор: в ОБСЄ підтвердили

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ підтвердила смерть професора та доктора медичних наук Юрія Гака на підконтрольному угруповання «ДНР» пункті пропуску «Олександрівка».

«Лікар повідомив членам патруля Місії, що після полудня 7 лютого він намагався провести реанімаційні заходи для чоловіка (у віці 70-79 років) на блокпості на автодорозі H15 недалеко від комбінату «Каргілл» у н. п. Кременець (непідконтрольна уряду, 16 км до південно-захід від Донецька)», — йдеться у звіті.

Співробітники моргу в окупованому Донецьку повідомили СММ, що 7 лютого до них доставили тіло літнього чоловіка, який помер з природних причин.

Чоловік 1944 року народження помер в результаті серцевого нападу, пише одне з сепаратистських видань. Як розповіли очевидці, Гак не стояв у загальній черзі. Він на своєму авто по пільзі майже відразу проїхав до вікна реєстрації. Коли професор вийшов з машини і попрямував для подачі документів, раптово йому стало погано, і він впав на землю. Чергували на КПВВ медики лише констатували його смерть.

Зазначимо, що Гак був завідувачем кафедри патологічної фізіології, стоматологічного факультету підконтрольного «ДНР» медуніверситету в Донецьку. Після евакуації Вузу з «ДНР», Гак залишився в окупованому Донецьку і продовжив роботу в університеті-двійника.

«>

11.02.2019
09:45
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top