Головні новини

На користь Фукса та його спільників: з київського метро стягнули ще понад 300 млн грн

З березня 2017-го по листопад 2018 року з рахунків КП “Київський метрополітен” на користь російського олігарха Павла Фукса та його спільників стягнуто понад 300 млн гривень.

Про це стало відомо з відповіді інформаційного центру столичного метрополітену на запит OBOZREVATEL. Гроші були списані на рахунок компанії “Укррослізинг”, єдиним бенефіціаром якої і є путінський мільярдер Фукс. Точна сума стягнень на його користь склала 304 519 986 гривень.

Відповідь київського метро на запит OBOZREVATEL

Нагадаємо, що в серпні 2018 року Фукс відсудив у Київського метрополітену близько 2 млрд грн, завищивши суму позовних вимог. Щоб виплатити їх, київській підземці довелося різко підняти вартість проїзду — з 5 до 8 гривень. При цьому 2 грн з нового тарифу йдуть безпосереднього в кишеню путінського мільярдера.

OBOZREVATEL звертається до киян, які не хочуть миритися зі свавіллям олігарха, який перебрався у Київ. “Подякувати” його за зліт цін на проїзд у метро ви можете, прийшовши за адресою: вулиця Євгена Коновальця, 44 г (колишня Щорса) на Печерську. Саме там, в офісі нардепа від “Відродження” Віталія Хомутинніка, і влаштувався Фукс.

 

“>

07.12.2018
12:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top