Головні новини

На озброєння армії США надійде гвинтівка «Айфон для вбивств»

Військові США почали пошук підрядника для створення гвинтівки нового покоління, яка замінить популярну M4. Про це розповіли керівники дослідного центру арсеналу Пикатинни в Нью-Джерсі.

За інформацією видання, нова зброя буде працювати на основі системи кшталт iOS, яку будуть постійно оновлювати. Як пояснив полковник Елліотт Кэггинс, при створенні гвинтівки військові будуть керуватися тим же принципом, що і Apple при розробці iOS. Замість того, щоб відразу намагатися впровадити безліч різних технологій, систему будуть поступово покращувати.

«Уявіть, що Стів Джобс і його інженери спробували б перетворити iPod Touch в перший iPhone 3G. Були тисячі технологій, які вони могли впровадити в перший айфон, але вони спочатку вирощували платформу, перш ніж вона стала системою», — розповів Елліотт Кэггинс.

Відповідно до тендерної документації, нова зброя повинна володіти системою контролю вогню, яка дозволить точніше уражати цілі на відстані. Також у гвинтівці повинні бути процесор для відображення кібератак і система далекомірів, яка буде визначати швидкість вітру і відстань до мети.

Також в гвинтівку планують додати функцію збільшення цілей з інтеграцією з нашлемными дисплеями.

Військові вже прозвали цю гвинтівку «айфоном для вбивств». Масове виробництво повинні почати в 2022 році. Перші прототипи протестують вже в цьому році. У випробуваннях візьмуть участь близько ста тисяч солдатів.

«>

11.02.2019
21:38
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top