Новини Корупції

На президентських виборах партію «Народний Рух України» представлятиме Віктор Кривенко

Партія «Народний Рух України» висунула кандидатом у президенти України позафракційного народного депутата Віктора Кривенка.

Про це він заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.

На з’єднання їзді «Народного Руху України», який відбувся 9 січня, його розібрали головою партії на наступні 2 роки, а також ратифікувала у кандидати на посаду президента України.

«Дякую за довіру та оцінку нашої роботи! Матиму за честь представляти нашу Легендарну партію на президентських виборах. Ми готові тримати удар і відстоювати УКРАЇНСЬКУ УКРАЇНУ!», — написав депутат.

Також він заявив, про відсутність будь-яких спонсорів на президентських перегонах та оголосив збір коштів на офіційний внесок у розмірі 2,5 млн. гривень.

«Ми не маємо спонсорів-мільярдерів, але маємо багато справжніх українців, які вірять у краще майбутнє для себе і своєї держави!
Тепер маємо зібрати кошти на офіційний внесок. Сума велика — 2,5 млн. грн. Тому звертаюсь до кожного свідомого українця і запрошую кожного долучитись будь-якою сумою, яка прийнятна для Вас.
Для мене і для партії ваш особистий внесок означає більше ніж факт фінансової підтримки, це інвестиція у формування про-українського політикуму. І ми зробимо все, щоб виправдати Вашу довіру!», — заявив Віктор Кривенко.

Нагадаємо, Віктор Кривенко вперше ставши депутатом у 2014 році від партії «Самопоміч», з якої його виключили за пдітримку закону про децентралізацію. А згодом, у 2016 році він став членом фракції БПП, яку невдовзі залишив за власним бажанням. Наразі він є позафракційним депутатом.

У 2017 році вперше очолив партію «Народниу Рух України».

Щойно завершився з’єднання з’їзд Народного Руху України. Мене розібрали Головою на наступні 2 роки і ратифікувала кандидатом у…

Publiée par Viktor Kryvenko sur Mercredi 9 janvier 2019


Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top