Головні новини

«Не тікає, а йде до людей»: в мережі опублікували оригінал фотографії «втечі» Порошенко

В Адміністрації президента Петра Порошенка спростували інформацію про те, що глава держави нібито тікає від людей на акції у Житомирі.

Відповідні фотодокази оприлюднив у Facebook прес-секретар президента Святослав Цеголко.

Раніше в ЗМІ з’явилося фото, на якому здається, що Порошенко в супроводі охорони поспішно йде від переслідуючих його людей на мітингу. Однак, знімки наступних подій показують, що насправді президент навпаки прямував до учасників мітингу.

Фото: Леонід Шевчук/Facebook

Також інформацію про те, що Порошенко йшов до людей поспілкуватися, підтвердив автор знімків, кореспондент УНІАН Леонід Шевчук в Facebook.

«Всім зрадофилам присвячується. Я — автор фото з президентом, який йде до людей! Не тікає, не йде, а йде в юрбу тисяч людей, в тому числі і натовп c опонентами. Ці фото, зроблені до мітингу, коли Порошенко тільки виходить до людей. (Всі фото без будь-якої корекції)», — написав фотограф на своїй сторінці в Facebook.

Зазначимо, що фото з біжучим Порошенко раніше опублікував сам Шевчук і воно було саме таким, яке отримало масове поширення в Мережі. Якщо його і обрізав хтось, то сам автор. Нижче його публікація зі скандальною фотографією:


«>

12.03.2019
10:35
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top