Головні новини

«Невідомі люди на авто»: батько Гандзюк розповів про спроби стежити за ним

На Віктора Гандзюка намагаються тиснути. За його словами, за ним стежать невідомі люди на автомобілі.

Про це батько вбитої херсонської актівісткі Катерини Гандзюк заявив в інтерв’ю спецпроекту «Вибори вибори».

“Я практично кожен день їздив на кладовище до Каті, і якось складалося, що це було наприкінці дня – після 16-17 години, коли немає нікого. Я помітив, що практично кожен день мене хтось супроводжує. Тобто з’єднання являється машина з темним склом, з якої ніхто не виходить. Коли я сідаю і від’їжджаю, машина різко стартує і їде за мною, не обганяє, коли їду повільно, альо і не відстає, коли пришвидшуюсь», – розповів Віктор Михайлович журналістам.

Крім того, батька вбитої телефонують з невідомих номерів та мовчать у слухавку. Одного разу ці люди спробували вийти з Віктором Михайловичем на контакт.

“Пропонували зустрітися. Казали, нібито у них є якісь дані щодо замовників. Зустріч мала буті ліше один на один», – пригадує Віктор Гандзюк.

За словами Віктора Михайловича, це розпочалося після того, як Владислав Мангер, якого підозрюють у замовленні вбивства Катерини Гандзюк, вийшов із СІЗО під заставу. Батько Катерини переконаний – стеження за ним ведеться з метою залякування.

“Я не думаю, що з метою простежити за мною. Тому що це робили б якось більш делікатно. А це відбувається дуже нахабно і відкрито. Очевидно, щоб залякати», – переконаний Віктор Гандзюк.

«>

11.03.2019
13:14
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top