Головні новини

Невинна жертва або зброю в чужих руках: журналісти про причини секс-скандалу в МВС

8 листопада студентка Наталя Бурейко (вона приїхала в Київ з Чаплинки), яка звинуватила заступника департаменту захисту Національної економіки поліції України Олександра Варченко в домаганнях, подала заяву про погрози і переслідування в прокуратуру.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо погроз вбивством. Але той же день на сторінці Бурейко в Facebook з’явилися вибачення перед Варченко і членами його сім’ї. Всі повідомлення про погрози й домагання зі сторінки дівчата зникли.

Про всіх деталях і справжні причини секс-скандалу для українського ФБР у своєму блозі “Ясно. Зрозуміло” розповідає Олеся Медведєва. Основною причиною обвинувачень проти Олександра Варченко стало те, що його дружина Ольга – 1-й заст. керівника ДБР, яке називають “українським ФБР”. В блозі Медведєвої мова йде про те, що вся справа в дружині Олександра Варченко Ользі.

На час відпустки голови ДБР Романа Труби вона є його в. о. Між Трубою і Варченко зараз йде відкрите протистояння.

На сьогодні день у всій цій історії відкритим залишається питання, чи були домагання. Те, що Бурейко вели, сумнівів немає. І або домагання були, і про це стало відомо ворогам Варченко, і вже тоді підключили студентку, або їх не було, і вся історія вигадана.

“>

10.11.2018
17:40
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top