Новини Корупції

Одеський ДАБК очолив колишній СБУшник з Болградського району

Перший заступник начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції України Валерій Филончук представив в Одесі нового начальника Одеського Дабку.

Їм став 38 -річний уродженець Болградського району Василь Буюкли, який до 2013 року був співробітником СБУ, а після працював у приватних і державних структурах. З червня 2017 року він очолював сектор запобігання та виявлення корупції Одеської облдержадміністрації.

Слід зазначити, що за Одеської обласної архітектурно-будівельною інспекцією давно закріпилася слава самої корупційної структури в Україні, незважаючи на всі спроби реформування. Не останню роль у гальмуванні реформи зіграв партнер Геннадія Труханова Володимир Галантерник. Останній контролює ряд комісій міськради і половину членів земельної комісії, а також чи не половину депутатів міськради. Такі позиції забезпечують йому безперешкодне оформлення більшості документів на незаконне будівництво.

Судячи з декларації, яку Буюкли подав у березні 2018 року, його дружина Ангеліна Мазуренко є працівником Приватного підприємства ТДК «Сіс».

Джерело

Директором ПП ТДК «Сіс» є Юрій Шумахер, депутат Одеської міської ради від партії «Довіряй справах». Цей не надто публічний депутат є однією з ключових фігур в оточенні Мера Одеси Геннадія Труханова. За кілька років «плідної праці» він здобув славу «головного дорожника Труханова» З Шумахером Труханів знайомий давно – їх об’єднує робота на структури олігарха Олександра Жукова. Відомо, що з 2005 року він очолював інвестиційну групу «ЗРОСТАННЯ». Саме її дочірні компанії отримують переважну більшість замовлень на ремонт і будівництво доріг в Одесі та області. Мова йде про мільярдні прибутки, які не тільки поповнюють доходи міжнародного олігарха, але і йдуть на фінансування політичної кар’єри самого Труханова.

Цікавим фактом є те, що за особистий внесок в розвиток міста він неодноразово нагороджувався грамотами.

Джерело


Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top