Новини Корупції

Один з указів Зеленського виявився плагіатом

ср, 02/10/2019 — 14:41

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 30 вересня, підписав указ «Про цілях стратегічного розвитку України на період до 2030 року», текст якого практично повністю повторює документ ООН кількарічної давності.

Першим звернув увагу на схожість журналіст Юрій Ткачов і написав про це у своєму Telegram-каналі. Так, документ ООН називається «Система глобальних показників досягнення цілей в сфері сталого розвитку та виконання завдань Порядку денного в галузі сталого розвитку на період до 2030 року», передає Обозреватель.

Як і в ньому, в указі Зеленського першим пунктом йде «подолання бідності», другим – «подолання голоду, досягнення продовольчої безпеки, поліпшення харчування та сприяння сталому розвитку сільського господарства», а третім – «забезпечення здорового способу життя для всіх в будь-якому віці».

Пункт №14 в оригіналі звучить так: «Збереження і раціональне використання океанів, морів і морських ресурсів в інтересах сталого розвитку». В указі Зеленського він просто перекладений на українську мову. Там говориться, що він спрямований на «забезпечення національних інтересів України щодо сталого розвитку економіки, громадянського суспільства і держави для досягнення зростання рівня і якості життя населення, дотримання конституційних прав і свобод людини і громадянина».

Документи розміщені на сайтах президента України і ООН відповідно.

Раніше Зеленський відреагував на обвалення чотириповерхового будинку у Дрогобичі Львівської області, озвучивши неправдиву інформацію про постраждалих, яку поширили ЗМІ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Источник — http://grom-ua.org/

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top