Новини Корупції

«Опора» назвала підкупом безкоштовний концерт русофіла Зеленського в Ужгороді

 

Кандидат у президенти, артист Володимир Зеленський провів в Ужгороді безкоштовний концерт, який можна розцінювати як підкуп виборців.

Про це йдеться у заяві громадянської мережі «Опора», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«9 лютого в Ужгороді відбувся концерт Студії «Квартал 95» за участю кандидата в президенти Володимира Зеленського. Концерт гумористів був анонсований заздалегідь, квитки на нього можна було придбати на сайті і в касах театру. Ціни на квитки варіювали в межах від 350 до 1950 гривень. Однак, як стало відомо спостерігачам ОПОРИ той же день, за три години до заявленого концерту, що пройшов ще один, вхід на який був виключно по запрошенням. Попереднього публічного представлення свята не було, як можна було отримати запрошення — конкретно невідомо», — йдеться в повідомленні.

Обидва заходи пройшли в залі Закарпатського обласного муздрамтеатру. В касі розповіли, що на концерт, який розпочався о 17:00, могли зайти лише за запрошенням. Зокрема, волонтер організації, яка працює з військовослужбовцями, розповіла, що отримала від організаторів 100 запрошень, щоб роздати їх військовим.

Інша відвідувачка розповіла, що запрошення можна було отримати поштою. Для цього потрібно було надіслати заявку.

Раніше в МВС нагадали про кримінальну відповідальність за оплату роботи агітаторів і спостерігачів на виборах — такі порушення виборчого законодавства поліція буде кваліфікувати як підкуп виборця.

Нагадаємо, Радіо Свобода опублікувало документи про держзамовлення фірми Зеленського для російського уряду на 35 млн рублів.

Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top