Головні новини

«Ось вам і армія, ось вам і мова, ось вам і віра»: Ахметов виявляється і зовсім не «шістка» Порошенко

Юрій Бойко заявив про об’єднання Оппоблока з партією Віктора Медведчука та Вадима Рабиновича «За життя».

А Борис Колесніков, Вадим Новінський Олександр Вілкул негайно заявили, що Бойко, глава їх фракції Оппоблока — це так, чисто погуляти вийшов або музикою навіяло, але ніхто нікуди не об’єднується. Поки Рінат Ахметов не дасть відмашку

Про це сьогодні пише в ФБ політичний аналітик Олександр Кочетков.

Щоб зрозуміти ці конвульсивні партійні рухи, доведеться затиснути ніс і подумки поринути в рідину, що залишилася від Партії регіонів.

Рінат Ахметов завжди займався ресурсних, організаційних і медійним забезпеченням «регіоналів». Ідеологією і політичними інтрига завжди займався Сергій Льовочкін. Балансував ці дві конкуруючі гілки особисто Віктор Янукович. Коли він канув у недоимперию, то протиріччя між «рішучими» і «розумними» різко загострилися. Особливо, після того, як бізнес-структура, близька до Петра Порошенка, увійшла в енергетичний бізнес Ахметова, і їм «раптом поперли»: ціни на газ, електроенергію та комуналку стали зростати, забезпечуючи партнерам мільярдний прибуток.

З філософії Порошенко, Ахметов для нього тепер — один з його виконавців, «шістка», яку немає сенсу навіть інформувати про своїх політичних рухах.

А ось Льовочкін залишився самостійним, та ще й фактично отримав в управління «Інтер», поки Дмитро Фірташ відбрикується від екстрадиції в Штати.

З Льовочкіним і його партнером Бойко Президенту Порошенко доводиться домовлятися, а не ставити перед фактом

Повернувся в активну політику Віктор Медведчук переконав Петра Порошенка, що найкращим партнером для нього у другому турі буде саме відверто проросійський кандидат Юрій Бойко, так як на Юлію Тимошенко напнути робу «агента Кремля» ніяк не виходить. І Медведчук готовий вивести Бойко в другий тур, якщо буде повністю керувати цим процесом.

Саме для цього Медведчук пішов у керівництво партії «За життя», саме для цього йому потрібно офіційне злиття з Оппоблоком. Саме під таку схему, начебто забезпечує другу каденцію Порошенко, Медведчук має намір отримати у свого кума Володимира Путіна необхідний фінансовий і медійний ресурс (частина телеканалів вже отримав).

Ну а Ахметов, який опинився не при справах, і якого явно набридло фінансувати Олега Ляшка, від якого Ріната відверто нудить, вирішив нагадати про себе. І про те, що у нього — контроль за більшістю оргструктур у Оппоблоке, включаючи вищий орган — з’їзд партії, який єдино і приймає рішення про всяких об’єднаннях.

Це і є олігархічна система правління в дії: наживаються на громадян і будують хитрі тіньові схеми по збереженню влади у взаємодії з представниками недоімперіі.

Ось вам і армія, ось вам і мова, ось вам і віра — усі три в одному олігархічному кишені.

 

“>

10.11.2018
22:48
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top