Новини Корупції

Поліція бреше раболепно

Реєстрація кримінальної справи за прибирання активістами в поки ще Літньому театру міського саду була б осмисленим і правильним заняттям – дійсно, активісти повинні розуміти межі приватної власності. На практиці, однак, до захисту закону дії поліції ніякого відношення не мають: поліція демонстративно не втручається по інших об’єктах.

Розповіді начальника Приморського райвідділу про нібито обов’язки зареєструвати кримінальну справу за заявою потерпілої сторони – нахабна брехня. Як знає будь-який одесит, на яку нападали, грабували, обкрадали – поліція практично не реєструє кримінальні справи. Навіть вуличні грабежі і квартирні крадіжки часто не реєструються. Саме цим пояснюється відносно позитивна статистика розкриття злочинів в Одесі.

Особливо смішний розповідь начальника РВВС, що ось вони зареєстрували справу, а зараз будуть з’ясовувати шкоди. Звичайно, у справі розмір збитків встановлюється, але без попереднього розрахунку збитку поліція ніколи б не зареєструвала кримінальну справу просто так.

Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top