Головні новини

Польські ультрас на честь 100-річчя боротьби з ЗУНР влаштували масштабне фаєр-шоу на львівському цвинтарі

У Львові 4 листопада на цвинтарі орлят польські футбольні фанати з фаєрами і транспарантами відзначали 100-річчя боротьби поляків проти ЗУНР.

Як пише Zaxid.net, про акції на Личаківському цвинтарі стало відомо тільки 9 листопада, коли футбольні фани опублікували фото на своїй Facebook-сторінці.

“Організація” Велика Сілезія “для Львівських Орлят і кресовяков з нагоди 100-річчя героїчної оборони Львова відвідали цвинтар львівських орлят і як футбольні вболівальники віддали честь найбільшим польським героям, про яких проукраїнське польська держава забула”, – йдеться в повідомленні на сторінці організації.

На фото видно, що близько 10 чоловіків на цвинтар орлят розгорнули великий біло-червоний транспарант з текстом “львівські Орлята, 100 років – це гасло польську відвагу прославляє. Сілезія віддає данину Львову, духовному міста Вроцлава”. При цьому фанати запалили більше десяти фаєрів.

Директор Личаківського кладовища Михайло Нагай підтвердив цю інформацію, додавши, що акція тривала не більше 5 хвилин. “Це було під вечір у неділю. Ми вже потім по камерах подивилися, що всі ті хлопці несанкціоновано зайшли двоє-троє через задні ворота кладовища. Всього їх було 12. Вони на кілька хвилин розгорнули транспарант і запалили фаєри. Це тривало від 3 до 5 хвилин. У поліцію ми не зверталися, так як вони відразу пішли і не здійснювали антиукраїнських провокацій “, – сказав Нагай.

“>

10.11.2018
17:40
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top