Головні новини

Померла відома українська актриса

Сьогодні, 10 листопада, стало відомо про смерть відомої української актриси Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра Юлії Волчковой.

Про смерть знаменитості на своїй сторінці в Facebook повідомив офіційний фотограф театру Євген Чекалкін. Він виклав фото Юлії, перемотанное чорною стрічкою, і підписав: “Вічна пам’ять”.

Юлія Волчкова

Фото: facebook.com

Волчкова пішла з життя на 44 році. Друзі пишуть, що Юлія хворіла і померла в лікарні. Що саме стало причиною смерті молодої актриси, на даний момент невідомо.

Шанувальники і колеги актриси залишають під зображенням Чекалкіна слова співчуття.

“Страхіття”, – написала екс-дружина Остапа Ступки Ірина Батко-Ступка. “У неї була операція, потім стало краще, грала вистави, потім…”, – написала колега Юлії по театру Наталія Дуброва.

Юлія Волчкова

Фото: kino-teatr.ru

“Це неймовірно. Ми ж планували постановку на наступний рік… Кошмар. Ми не віримо”, “У неї був зовсім маленька дитина”, – пишуть люди в коментарях.

Відзначимо, що крім того, що Юлія Волчкова були актрисою театру драми і комедії на лівому березі, вона також грала в багатьох серіалах і фільмах. Найвідоміші з них – Нитки долі” і “Кільце з рубіном”.

“>

10.11.2018
17:40
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top