Головні новини

Порошенко заявив, що гроші від легалиции евроблях підуть на підвищення пенсій

Президент України Петро Порошенко заявив, що гроші від легалізації автомобілів з іноземною реєстрацією підуть у Пенсійний фонд для підняття пенсій. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Український глава підкреслив важливість наповнення бюджету для пенсій, так як вже від «розмитнення» до фонду надійшло 5 млрд гривень, це, в свою чергу, дає можливість індексувати пенсії, які не були індексовані в 2015-16 роках.

За його словами, темпи легалізації таких автомобілів більш оптимістичні, ніж очікувалося.

«Ми повинні захищати своїх людей. І тому прохання при регулюванні цих позицій, щоб ми дали пріоритет і захист людей», — сказав Порошенко, акцентуючи уваги на те, куди повинні піти гроші від розмитнення та узаконення «евроблях».

Нагадаємо, 8 листопада 2018 року ВР підтримала в другому читанні і в цілому законопроект про зниження вартості розмитнення автомобілів на єврономерах.

25 листопада набули чинності зміни до Митного кодексу, які стосуються ввезення в країну автомобілів на європейських номерах. Відтепер власники таких транспортних засобів не зможуть перетнути кордон без сплати грошової застави, передбаченого за розмитнення машини.

З моменту вступу в законну силу змін, що стосуються реєстрації автомобілів на європейських номерах, за новими правилами розмитнено майже 2,8 тисяч одиниць.

«>

11.02.2019
20:47
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top