Новини Iвано-Франківська

Правоохоронці затримали вбивцю жінки, тіло якої виявили на Прикарпатті. ФОТО

Поліція затримала вбивцю жінки із Закарпаття, якому сьогодні оголосять підозру.

Злочин трапився 31 жовтня в  Коломийському районі. Там у закинутому приміщенні біля залізо-дорожнього вокзалу виявили тіло жінки з ознаками насилля на тілі.

За декілька днів з’ясували, що загибла – 31-річна уродженка міста Виноградів на Закарпатті Ганна Клєшчьова.

Як повідомляється, поліцейські за декілька годин після встановлення особи вбитої  затримали підозрюваного. Ним виявився 54-річний уродженець Снятинського району, який має судимості за злочини пов’язані з нанесення  умисних тілесних ушкоджень.

Чоловік веде антисоціальний спосіб життя та тривалий час проживав у закинутих приміщеннях села Гвіздець, Коломийського району, де і виявлено тіло. До слова, вбита також вела антисоціальний спосіб життя.

Слідчими встановлено, що чоловік на одному із місцевих вокзалів познайомився з потерпілою. Після цього між ними зав’язався діалог і зловмисник запросив  жінку до місця, де тимчасово перебував. Там вони взялися за спиртні напої і між ними виник конфлікт. Чоловік  накинувся на мешканку Закарпаття і наносив удари в область голови. Коли жінка втратила свідомість, він відтягнув  та залишив тіло біля залізо-дорожнього вокзалу.


Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top