Новини Корупції

Президент звільнив шпигуна – за іранські або російські гроші?

Великий фахівець з купівлі томосів, який практично кожен післяноворічний день вже провів на церковних заходах, незаконно звільнив іранського шпигуна – єдиного, напевно, реального шпигуна, спійманого СБУ. Іранець, ні багато ні мало, купував у Харкові матеріали з збройовим розробок.

Звільнив головний томосовод України іранця в обмін на полоненого українського моряка». Який виявився ще менш «полоненим», ніж українські моряки, яких Порошенко, на догоду комусь із своїх американських приятелів – опонентів Трампа, здав Росії як кримінальних злочинців – порушників кордону.

Так от, «полонений» український моряк міг у будь-який момент вийти з іранської в’язниці і відправитися геть, сплативши штраф у 3,000 доларів. Всупереч повідомленням українських ЗМІ, виходить, що його там зовсім не тримали за безпідставним звинуваченням у вбивстві. І якщо президенту потрібен був той моряк, він міг у будь-який момент викупити його за 3,000 доларів.

Таким чином, єдине пояснення всього цього цирку з «обміном полоненого українського моряка» полягає в тому, що Порошенко вимагалося зручне пояснення, щоб відпустити іранського шпигуна. І важко припустити, що він зробив це не за хабар або на прохання росіян, патронують Ірану.

Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top