Головні новини

ПриватБанк заблокував найважливіший сервіс: платіж скасовано в цілях безпеки

З невідомих причин в банкоматах держбанку «ПриватБанк» призупинили роботу одного з найбільш популярних серед клієнтів сервісів — зняття готівки без карти.

Сенс сервісу був вельми простий, необхідно лише наявність мобільного номера і коду картки. Так, днями банк заблокував кількість верификаций, іншими словами тепер клієнти не можуть зняти суму кількома траншами, якщо за раз не виходить отримати необхідну суму.

«ПриватБанк. Зняття готівки за кодом – це була ваша найкраща фішка. Зараз вона недоступна для багатьох верификаций?», — заявляють клієнти банку в Twitter, прикріпивши відповідний знімок.

На фото можна помітити, що банк не пропускає операцію з причин лімітування, однак раніше клієнтів про це ніхто не попереджав – ні повідомленнями, ні офіційною інформацією на сайті. В банку досі не дали коментар з цього приводу.

«Помилка. На жаль, ваш платіж скасовано в цілях безпеки. Для можливості використовувати послугу, будь ласка, зверніться в онлайн-чаті або зателефонуйте за номером 3700», — йдеться в повідомленні, яке виводилося на екран банкомату.

Варто нагадати, що державний банк «ПриватБанк» частенько потрапляє в неприємні ситуації, в результаті чого довіра до нього українців стрімко падає. На цей раз установа знову підняли на сміх з-за виявленої клієнтом подвійної оплати послуг в Google Play через фінансове онлайн-додаток «Приват24».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що старе добре правило «клієнт завжди правий» працює в Україні практично скрізь, крім окремих відділень тепер вже державного Приватбанку. Нещодавно один з клієнтів поскаржився в Twitter на неякісний сервіс співробітників установи. Реакція дивує – перебуваючи при виконанні обов’язків віч-на-віч з вами, експерти можуть просто базікати по телефону, а не вирішувати проблему, з якою звернулися.

«>

02.02.2019
17:16
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top