Головні новини

Пропагандистська Russia Today планує отримати телевізійну ліцензію в Німеччині

Як у Німеччині борються з пропагандою?

Ніяк. Сьогодні стало відомо, що Russia Today планує отримати телевізійну ліцензію в Німеччині. Таким чином RT Deutsch вийде з форматом інтернет-каналу та тепер їх можна буде побачити ще й в телевізорі.

Колишній головний редактор державного каналу MDR Вольфганг Кеннтеміх (Wolfgang Kenntemich, 72 роки) шукає людей для наглядової заради нового каналу.

Bild цитує листування з ним, в якому він натякає, що відкриття російського каналу в Німеччині допоможе зменшити репресії проти німецького Deutsche Welle в Росії.

Я правда не дуже розумію, нащо взагалі потрібен DW – там і так проводять дуже дивну інформаційну політику і часто їх можна сплутати з RT.

Вісь наприклад журналіст DW в Москві Міодраг Шоріч (Miodrag Soric) коментує отримання Томосу Україною:

«Варфоломію було не поспішати з наданням автокефалії. Рішення, що мають історичне значення, згідно з церковним правом, повинні ухвалюватися за згодою всіх тих, кого вони стосуються. Однак патріарх Стамбулі дозволив себе поквапити, перш за все, українському президенту Петру Порошенку, який бореться за своє переобрання наприкінці березня нинішнього року. Популярністю в українців він не користується, оскільки економіка не в кращому стані, іноземних інвестицій мало, широко поширена корупція, а на сході країни все ще немає світу».

Це пише журналіст державного німецького ЗМІ з Москви. Схоже за все він серб, не вивчав теологію та загалом дуже далекий від церковних справ. Що він робить на DW з такими коментарями, мені не дуже зрозуміло. Але це ж не він один такий – чомусь цей текст взагалі було погоджено та він з’єднання явився на сторінках сайту DW.

«>

11.01.2019
13:28
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top