Головні новини

Путін потрапив у скандал з Кримським мостом

Фото Кримського моста стало приводом для скандалу під час візиту російського президента Володимира Путіна в Казахстан.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Під час поїздки Путіна в Казахстан було передбачено його відвідування разом з лідером країни Нурсултаном Назарбаєвим туристичної виставки.

Але в ході підготовки такого візиту співробітники служби протоколу Назарбаєва виявили на стенді чорноморських курортів фото Кримського моста, і зажадали закрити фотографію декоративними панелями.

Співробітники діяли у відповідності з усіма правилами: Нурсултан Назарбаєв не може з’явитися на тлі такого фото, так як Казахстан не визнав загарбання Криму Російською Федерацією.

Однак російська сторона почала наполягати, що для Москви Кримський міст — привід для гордості, а зовсім не сорому. І Володимир Путін навряд чи зрадіє, коли дізнається, як з його зображенням обійшлися. Виявилося, що російський президент чекає підходу до цього панно.

У підсумку після узгодження з лідерами обох держав було вирішено панелі не ставити, але президентів до стенду не підводити.

В подальшому, незважаючи на невдоволення Путіна, обидва президента обмежилися відвідуванням експозиції Ямало-Ненецького округу, Омської області та кількох казахстанських регіонів.

У ще одного стенду президенту показали традиційні атрибути казахських наїзників. В тому числі і батіг-камча, який, згідно з давнім переданням, має додаткову функцію — він може захистити від духів. Крім того, як розповів Назарбаєв, камча використовували на великих зборах для наведення порядку.

Таким чином напруженість була знята і про «проблему Кримського моста» як би забули.

Нагадаємо, Кримський (або Керченський) міст здобув скандальну популярність задовго до того, як був побудований. Покладених на нього надій міст так і не виправдав. Зате навперебій експерти прогнозують йому сумну долю, стверджуючи, що він довго не простоїть через геологічних особливостей місцевості, в якій побудований. Підтвердженням тому є періодично трапляються НП. Популярна думка, що Кремль завчасно готує громадську думку на випадок можливих катастрофічних наслідків руйнування моста, щоб перекласти провину на міфічних диверсантів. Саме цим пояснюють нагнітання теми тероризму в Криму.

“>

10.11.2018
15:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top